Кошик
1105 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Пластикові сітки

Пластикова сітка з невеликим розміром вічок може виявитися дуже зручним для сушіння різних трав, фруктів, овочів, грибів, зелені або ягід. Завдяки сітці сушащиеся плоди або трави добре провітрюються з усіх боків.

З пластикової сітки можна робити і контейнери для компосту. Так само з пластику можуть бути виготовлені різноманітні клітки, загони або вольєри для дрібних тварин та птахів.

Пластикові сітки виробляються у вигляді рукава, мішка або полотна з поліетилену низького і високого тиску, поліпропілену та їх складових. Унікальна технологія виробництва без вузлових пластикових сіток методом екструзії дозволяє випускати сітки і грати в широкій колірній гамі, з різними параметрами розміру осередків та рулону, товщини сітки і її міцності. Сфера застосування даного виду товару досить обширна.

Пластикові сітки застосовуються для упаковки овочів і фруктів, ковбасних виробів, пляшок і т. п. Пластикові полімерні сітки застосовується для упаковки піддонів (палет), а також в сільськогосподарських і будівельних цілях. В європейських країнах використання полімерних сіток у присадибних господарствах налічує багаторічну історію.

Можливості для застосування пластикових сіток і огорож для сільського господарства і тваринництва величезні. Серед них: виробництво дерну, захист рослин, приховування культур, сітки для кліток і вольєрів, настил для кліток і вольєрів, огорожі для тваринництва, захист від вітру, захист дерев, затінюючі сітки, сітки для вирощування овочів і квітів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner