Кошик
1109 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Сітка вольєрна

Купуючи домашню птицю, а саме: курей, гусей, індокачок, качок, індиків, для розведення в промислових масштабах, слід задуматися над тим, як створити для них найбільш сприятливі і комфортні умови для утримання.

Для курчат купують вольєрну сітку з дрібними отворами (до 15 мм), для дорослих особин ставиться сітка з трохи більшим вічком (від 20 мм). Така огорожа може мати самі різні розміри.

У вольєрах з сітки «птічка» багато світла і повітря. При вільному режимі вирощування, вихованці швидко ростуть і набирають вагу, зазвичай здорові і не мають відхилень від норми. Зведення загороджень обов'язково, так як це запобігає контакту пернатих з їх дикими побратимами.

Таку споруду дуже легко побудувати самостійно. Слід визначити розмір території та по її периметру встановити стовпи або кілки. Сітка на точки опори натягується дуже просто. У такої огороджі багато переваг. Якщо раніше сітка «рабиця», використана для таких цілей, піддавалася корозії, то пластикова огорожа не піддається впливу стихії, вона практично не має терміну придатності. До того ж, екологічно безпечна. У зимовий період їх прибирати теж немає необхідності, тобто матеріал витримує мінусові температури.

Давно відомо, що вольєрну сітку можна використовувати не тільки для огорож. Садівники та дачники застосовують цей матеріал для утворення клумб, прикраси виноградників і т. д. Досвідчені господарі з її допомогою борються з бур'янами та шкідниками на городах. Також ця сітка використовується під землею та у водоймах для розведення мальків риби та при розведенні равликів. Вона не нагрівається під впливом сонячних променів, а також, немає необхідності її фарбувати і додатково доглядати цей виріб. Сітка для вольєрів та птахів сьогодні як ніколи затребувана споживачами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner