
Крапельна Трубка Ø 16 мм, товщина стінки 0,9 мм, відстань між крапел. 33см, 2 л/год, кратно 50м
- Готово до відправки
- Код: DSWWF160933-200-50
18,69 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крапельна Трубка Ø 16 мм, товщина стінки 0,9 мм, відстань між крапельницями 33см, продуктивність 2 л/г, 50м, DSWWF160933-200-50
Крапельна трубка WATER FLOW DRIP продається тільки бухтами по 50 м.Характеристики:
Довжина: 50 м.
Діаметр: 16 мм,
Відстань між крапельницями: 33 см.
Продуктивність / емітер 2 л/год при тиску 1 бар.
Товщина стінки: 0,9 мм
Робочий тиск: 0,5 - 3 Bar.
Мінімальна фільтрація: сітка 120.
Опис:
- Оригінальні крапельниці RIVULIS з унікальним лабіринтом забезпечують найменше зниження потоку води при збільшенні довжини шланга.
- Висока якість матеріалів запобігає вростанню коренів в стрічку і попадання грунту в крапельниці.
- Чудова довговічність шланга завдяки використанню матеріалів, стійких до УФ-излучению і хімічних речовин.
- Забезпечує ефективне зрошування великих площ, що, у свою чергу, збільшує отримуваний врожай.
- Дозволяє знизити витрати на полив сільськогосподарських культур.
Застосування:
- Зрошення плодових культур: винограду, ківі, яблука, апельсина та ін.
- Зрошення квіткових культур: троянди, тюльпани, гвоздики, лілії та ін.
- Зрошення садів, дерев та ін
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 50 м |
| Товщина стінки | 0.9 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Довжина бухти | 50 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 33 см |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Продуктивність л/год | 2 л/год |
| Довжина в бухті | 50 м |
| Відстань між крапельницями | 33 см |
| Форма поставки матеріалу | Бухта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,69 ₴/м



