Кільцева опора для рослин, 1/2 кола, D=40см, H=70см, TYRP44070
- Немає в наявності
- Код: TYRP44070
127,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опора для рослин кільцева 1/2 кола, 70см, Ø40см, TYRP44070
Секторна опора половина кола. При використанні двох елементів можливо створити кільцеву опору.
Двох сегментний варіант дозволяє змінювати діаметр кола в процесі росту, оптимально підходить для рослин, що вже сформували свою крону, бо може бути зручно та швидко прилаштований навколо рослини. Також використовується для рослин, що ростуть вздовж паркану.
Садова опора використовується для підтримки рослин, що ростуть як у відкритому ґрунті, так і у горщиках. Дозволяє сформувати міцну крону кущів, штамбових сортів троянд, скомпонувати кущисті рослини, підтримати квіти з важкими бутонами, захистити квіти від ламання.
Параметри:
- діаметр: 40 см (1/2 кола)
- висота: 70 см
- діаметр дроту: 5 мм
Ціна за 1 елемент (1/2 кола).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Опора для рослин |
| Матеріал | Сталь |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад, Вулиця/ділянка, Дача |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Ширина підставки | 400 мм |
| Глибина підставки | 400 мм |
| Висота підставки | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр | 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,27 ₴



