Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Сітки затіняючі E.NEXT, сітки безпеки

Затіняюча сітка E.NЕХТ застосовується в різних сферах сільського господарства, садових і лісових господарствах, а також у побуті. Способів існує величезна кількість.

Для захисту домашньої птиці від зазіхань хижих птахів з повітря. Не вимагає підрізування крил у курей, качок і гусей при перебуванні у літніх вольєрах. Також створює комфортне перебування на відкритому повітрі в спеку, яка може призвести до стресу. У стані теплового стресу в плазмі крові підвищується рівень кортикостерону, лептину і глюкагону, а також зменшується кількість гормону щитовидної залози та інсуліну. Ці процеси неминуче позначаються на метаболізмі птиці і нерідко викликають цілу низку негативних наслідків.

Встановлено, що для максимальної яйценосності і мінімальних витрат корму необхідна температура 21-22°С. Її підвищення до 27°С може призвести до стресу, що негативно позначиться на продуктивності птиці. Висока температура повітря в заключний період вирощування знижує у бройлерів приріст живої маси на 6,7%, збереженість — на 3,6% і збільшує витрати корму на одержання 1 кг приросту на 5,9%.

У сільському господарстві затіняюча сітка застосовується як при будівництві, так і при збиранні врожаю. Захищає рослини від надмірного випромінювання, граду, птахів і комах.

Кожен, хто має теплицю, стикається з проблемою створення прийнятної температури і мікроклімату усередині парника. Ізраїльські фахівці давно навчилися боротися з цією проблемою за допомогою темних сіток. Температура вище +30°С викликає стрес у рослин і стерилізацію пилку на квітках. При високих температурах рослини використовують більше енергії ніж отримують в процесі фотосинтезу, гальмується ріст рослин, внаслідок чого зменшується урожай.

Ось чому так важливо вирішити цю проблему. Багато намагаються за допомогою розбризгування побілкою або приховування легким білим спанбондом знизити високу температуру. І той і інший варіант зменшує проникність сонячних променів, що негативно впливає на рослини. Без сонячного світла рослини не можуть повноцінно розвиватися і давати гарні врожаї. Відбиваючи частину сонячних променів, вона в той же час розсіює їх всередині теплиці і знижує температуру всередині теплиці на 5-8 градусів. Розсіяне сонячне світло набагато корисніше для рослин, на відміну прямих. Розсіяне світло може досягати найбільш затінених куточків теплиці і активізувати нижнє листя рослин посилюючи, таким чином процес фотосинтезу.

В побуті, на відпочинку і спортмайданчику.

Сітка E.NЕХТ чудово виглядає як частина ландшафтного дизайну території. Сітку можна використовувати як тент для затінення зони відпочинку, де не обов'язково ховатися під дах або в інші будови, а спокійно розташуватися на лежаках біля басейну або на зеленій галявині і приймати м'які сонячні промені, що проходять крізь сітку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner