Кошик
1105 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Геотекстиль (голкопробивний, термофіксований)

В даний час у світовій практиці будівництва застосовується велика кількість так званих матеріал, основну частку яких складають геотекстилі - ткані і неткані матеріали на основі синтетичних полімерних волокон.

Геотекстиль - це екологічно безпечний нетканий матеріал, виготовлений із поліпропіленових волокон голкопробивним методом. Це забезпечує його високу хімстійкість, стійкість до термоокислювальна старіння. Матеріал не схильний до гниття, дії грибків і цвілі, гризунів і комах, проростання коренів. Завдяки оптимальному поєднанню своїх характеристик геотекстиль, крім традиційних застосувань в дорожніх, дренажних і протиерозійних конструкціях, широко використовується при будівництві покрівель, фундаментів, дренажів, землеустрій і т. д. При цьому реалізуються такі основні функції геотекстилей, як поділ, армування, фільтрація, дренаж, а також їх поєднання.

 

Функції геотекстилю

 

Армування - посилення будівельних конструкцій в результаті перерозподілу напруг від транспортних засобів або власної ваги. Залежно від області застосування підвищується жорсткість насипу, стійкість укосів, здатність основи, що несе, знижується нерівномірність опади. Основні для виконання функції армування властивості геотекстилю – умовний модуль деформації – до 35 кН/м, міцність при розтягуванні до 12 кН/м

 

Захист - запобігання взаємопроникнення великофракційних матеріалів і ґрунту, запобігання або замедлення процесу ерозії ґрунтів, запобігання пошкодження прошарків з інших матеріалів (гідроізоляційних плівкових). В залежності від області застосування замінюються захисні шари з мінеральних матеріалів, створюються кращі умови для формування (ущільнення) шарів з мінеральних матеріалів, досягаються кращі динамічні характеристики будівельної конструкції. Основні виконання функції захисту властивості геотекстилю - зусилля продавлювання до 2500 Н, динамічні випробування конусом - до 12 мм. Фільтр - запобігання виносу ґрунтових частинок в результаті хвильової дії, водної течії, тиску води з водоносних горизонтів, що виклинюються, запобігання забруднення традиційних дренажів. Замінюються традиційні багатошарові мінеральні фільтри. Основні виконання функції фільтра якості геотекстиля - фільтруюча здатність 60-100 мкм.

 

Дренування - прискорення відведення води в площині полотна і нормальному їй напрямку. Залежно від галузі застосування - поліпшення працездатності дренуючих шарів, прискорення консолідації ґрунтів підвищеної вологості, можливість переривання капілярного підняття води. Основне для виконання функції дренування властивість геотекстилю – коефіцієнт фільтрації до 140 м/добу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner