Кошик
1109 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Агротканина AGREEN

Поліпропіленова агротканина Agreen

Виготовляється з пофарбованого по всій масі поліпропілену. Плоскі нитки містять добавку ультрафіолетового захисного стабілізатора, а чорний колір ниток надає сажа - технічний вуглець, який і затримує сонячні промені. Методом ткацького плетіння з ниток створюють матеріал різної ширини і довжини. Також від товщини ниток залежить питома вага одного квадратного метра матеріалу і її міцність, термін служби.

Основне призначення цього виробу це мульчування, тобто укриття, грунту і знищення/перешкоджання росту бур'янів. Насіння бур'янів та їх паростки не можуть набратися сили без сонячного світла, який блокує чорна тканина. Тому земельна ділянка буде абсолютно чистим, не вимагати гербіцидів і взагалі прополки. Крім цього матеріал утримує воду в ґрунті і запобігає забрудненню стиглих плодів.

Механічна міцність агротканини Агрин дозволяє вільно переміщати по ній садові тачки, рухатися власнику ділянки без ризику пошкодити її. Це визначає високу популярність її застосування в теплицях, оранжереях, розплідниках рослин, садових центрах та місцях продажу саджанців кущових і стовбурових видів дерев. Вирощування клубник та інших ягідних культур на цьому тканому синтетичному матеріалі дозволяє отримати хороший і чистий урожай.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner