Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Агроволокно AGREEN

Агроволокно Agreen Використовується в Україні вже понад 15 років. За цей час, агроволокно Agreen стало свого роду еталоном якості і практично кожен, хто питає агровоколокно - запитує AGREEN. Наші патенти і розроблені формули дозволяють завжди на крок випереджати не тільки українських, але навіть європейських конкурентів. Професіонали обирають агроволокно Agreen і рекомендують його своїм друзям і партнерам. Щороку тисячі фермерів з України використовують агроволокно Agreen.

Відмінністю агроволокна Agreen є те, що воно адаптоване під наші кліматичні умови. Agreen ідеально підходить для захисту рослин від заморозків і витримає коливання температури під час заморозків. Продукція ТМ Agreen зносостійка, якісна і вже пройшла перевірку часом.

Успішний досвід використання агроволокна Argeen з року в рік дає гарантію стабільної і рівномірної щільності матеріалу по всьому полотні і завжди відповідає визначеним параметрам на упаковці. Тому перед купівлею звертайте увагу на інформацію від виробника, яка завжди присутня на упаковці агроволокна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner