Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Мінераловатні циліндри

Циліндри, створені з мінеральної вати, являють собою неорганічний теплоізоляційний матеріал, вироблений з базальтових порід. Вони широко використовуються для теплоізоляції газопровідних та інших труб. Головними перевагами цього сучасного утеплювача є: низький показник теплопровідності, стійкість до хімічних рідин (кислот, розчинників), олив, а також стійкість до біологічних організмів, що дає необмежений експлуатаційний термін цього матеріалу.

Купити в Києві якісні і довговічні теплоізоляційні циліндри за прийнятною, конкурентоспроможною ціною можна дуже просто в нашій компанії, вам достатньо зв'язатися з нашим співробітником за вказаним контактним телефоном.

Сфери застосування мінераловатних циліндрів:

  • теплоізоляція трубопроводів;
  • ізоляція теплових систем будь-якого типу;
  • будь-які види промислових труб;
  • ізоляція технологічних трубопроводів;
  • теплоізоляція газопроводів;

Теплоізоляційні циліндри на синтетичних зв'язуючих компонентах, створені з мінеральної вати є сучасним високоефективним ізоляційним матеріалом, який володіє поліпшеними технічними властивостями в порівнянні з тими матеріалами, які раніше вироблялися і застосовувалися для теплової ізоляції трубопроводів.

Основні характеристики мінераловатних циліндрів

Циліндри, виготовлені з мінеральної вати - це ефективний матеріал для ізоляції теплової енергії. Вони є стійкими до негативного впливу різноманітних хімічних елементів. Також даний матеріал стійкий до гранично високих температурних навантажень (плавлення волокна відбувається при температурі понад 1000°С). Циліндри легко монтувати, їх дуже просто обробляти (легко різати навіть побутовим ножем). Матеріал зберігає свої початкові характеристики протягом усього часу використання.

У разі необхідності ізолювати трубопровід, на якому з'являється конденсат, або в тому випадку, коли утеплюванні труби розташовуються в області дуже високої вологості, обов'язково потрібно використовувати гідрофобні теплоізоляційні циліндри.

Основні технічні характеристики конструкції з мінераловатних циліндрів

Група горючості – негорючий матеріал

Щільність матеріалу – 80 кг/м3, 65 кг/м3

Теплопровідність матеріалу в сухому стані становить не більше 0,039 Вт/мК;

Максимальна міцність шарів матеріалу становить більше 3 кПа;

Міцність при 10% стиснення матеріалу становить більше 20 кПа;

Паропроникність матеріалу - 0,3 мг/(м*чПа;

Поглинання вологи складає менше 1,5%;
Мінімальна температура використання -180°С 
Максимальна температура використання становить +700°C

Габарити циліндрів:

Внутрішній діаметр циліндра   від 18 до 823 мм

Довжина циліндра                          1000   мм

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner