Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

СІТКА ЗАТІНЯЮЧА ТЕРМОВІДБИВНА, ФОЛЬГОВАНА ALUMINET (Ізраїль)

Захисні сітки Aluminet для створення комфортних умов проживання та відпочинку. Різниця температур між відкритою територією та майданчиком вкритою сітками «ALUMINET» може становити від 3 ⁰С до 15 ⁰С. Вони захищають від сонячного випромінювання, вітру, опіків. У нічний час термовідбиваючі сітки дозволяють зберегти комфортні умови та захистити від комарів та інших комах. Фольговані сітки знижують температуру вдень і утримують тепле повітря вночі.

Під термовідбивними сітками Алюмінет можна займатися активними видами спорту не зазнаючи перегріву та згубного впливу ультрафіолету, але перебуваючи в русі отримувати рівномірну засмагу! Тому що всі сітки здатні відбивати сонячну радіацію від 20 до 80%, а решта світла рівномірно розсіюють усередині на критій площі!

Захисні сітки та енергозберігаючі екрани - активно застосовуються в сільському господарстві світу зі спекотним кліматом. Сільськогосподарські сітки застосовуються на відкритому та закритому ґрунті для захисту рослин від зливових дощів, граду, сильних вітрів, птахів та шкідливих комах, таких як кліщі, трипси та білокрилка. Також деякі види сіток застосовуються при захисті від підвищеної сонячної активності, покращують освітлення в оранжереях за рахунок розсіювання сонячного світла, стабілізують температуру в теплицях, знижуючи її в денний час і утримуючи тепле повітря в нічний час, а також у разі короткочасних похолодань або заморозків.

Захисні сітки та світловідбиваючі екрани – активно застосовуються для захисту від підвищеної сонячної активності, покращують освітлення за рахунок розсіювання сонячного світла, стабілізують температуру, знижуючи її у денний час та утримуючи тепле повітря у нічний час. Також застосовуються покриття павільйонів, літніх майданчиків тощо.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner