Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

Гідроізоляція

Гідроізоляція – це захист різних будівельних конструкцій, споруд і будівель від проникнення води або захист від шкідливої дії фільтруючої або омиваючої води. Гідроізоляція забезпечує надійну експлуатацію споруд, будівель і різного устаткування, підвищуючи їх довговічність. Гідроізоляційні роботи – це роботи по влаштуванню гідроізоляції.

Гідроізоляція взагалі є дуже важливим питанням при будь-якому будівництві, так як мова йде про захист приміщення від проникнення вологи. До вибору гідроізоляційного матеріалу, потрібно підходити дуже серйозно. Гідроізоляційний матеріал повинен володіти еластичністю, механічною міцністю, теплостійкістю і, звичайно, водонепроникністю. Також він повинен надійно і якісно кріпитися до основи, бути стійким до напору води і різних вітрових навантажень.

При спорудженні якого-небудь приміщення, необхідно робити гідроізоляцію не тільки покрівлі, підлоги, але і стін.

Гідроізоляція підлоги – комплекс заходів, які спрямовані на захист бетонної або дерев'яної чорнової підлоги від впливу вологи, що надходить із зовнішнього середовища або підвалу. Без гідроізоляції дерев'яні підлоги – підлоги балкона, бані, поступово починають руйнуватися. Також відсутність гідроізоляції дерев'яних підлог викликає гниття деревини.

Для багатьох регіонів - гідроізоляція підземних гаражів, підвалів, взагалі підземних споруд та інших заглиблених приміщень дуже актуальна, так як постійно бувають різкі перепади температур, що часто призводить до високого рівня ґрунтових вод. Гідроізоляція не завжди виконується належним чином, за всіма правилами. Але завдяки сьогоднішньому величезного ринку, який пропонує велику кількість як імпортних, так і вітчизняних гідроізоляційних матеріалів, можна усунути усі недоліки, які були допущені. Іноді "мокрі" підземні гаражі взагалі неможливо використовувати на розсуд власників, так як вологість у них веде до повного порушення цілісності всієї конструкції, що дуже часто призводить до появи грибкових уражень стін. Та буває, що, незважаючи на всі докладені Вами зусилля, не вдається домогтися потрібного результату. Намагаючись захистити підлогу, стіни і взагалі конструкцію свого приміщення різними латексними гідроізоляційними складами як зсередини, так і зовні, можна домогтися бажаного результату, але витративши на це чималі кошти і нерви. Деякі вважають, що стіни і підлоги балконів, підземних гаражів, лазень необхідно ізолювати наступним чином. Якщо рівень ґрунтових вод нижче підлоги підвалу, то зовнішні стіни, які стикаються з ґрунтом, необхідно покрити декількома шарами гарячого бітуму. На підлогу також необхідно зробити кладку з жирної глини шаром приблизно в 25-30 см. І тільки через кілька тижнів (1-2) підлогу покривають мастикою і кладуть два шари рубероїду. Зверху потрібно покласти шар бетону, який покривають цементним розчином і железнят. Але погодьтеся, що це досить тривалий і незручний процес гідроізоляції. Найлегше скористатися сучасними гідроізоляційними матеріалами, як ми вже говорили, зараз їх предостатньо, вибір за вами.

Рішення задач по гідроізоляції проблемного приміщення (наприклад, гідроізоляція ванної бикротолем або якими-небудь латексними покриттями) традиційними, простими методами не завжди можливо. Але є спеціальні, дуже ефективні технології. Багато фахівців знають і багато хто вже можливо застосовували у своїй роботі латексні покриття. Застосування гідроізоляції залізобетонних стійок, стрічкових фундаментів, конструкцій покриття басейну, підлог та інших споруд, безумовно, виправдовує себе. Дуже часто з часом виникає руйнування конструкцій, з'являються тріщини, деформаційні злами, і т. д., тому просто необхідна надійна, якісна, високоефективна перешкода, яка не втрачає своїх властивостей при хімічному впливі навколишнього середовища і яка дозволяє витримувати напори води до кількох атмосфер, що дуже важливо для нашого клімату і негативних температур.

Взагалі про гідроізоляцію варто подбати заздалегідь, щоб і фундаменти та підвальні приміщення були надійно гідроізольовані. Також ми хочемо нагадати, що гідроізоляційний захист потрібен, насамперед, для того, щоб ґрунтова волога не проникала в стіни вашого приміщення, як через дах, так і через підвальні, підземні споруди. До того ж гідроізоляція продовжує термін служби вашого приміщення.

Абсолютно, в будь-якому приміщенні необхідно створювати гарну ізоляцію, як підлоги, дахів, так і стін. І пам'ятайте, що якісна гідроізоляція - гарантія довговічності!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner