Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ЧОХЛИ ДЛЯ АРМАТУРИ І ОБЛАДНАННЯ K-JACKET

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ЧОХЛИ ДЛЯ АРМАТУРИ І ОБЛАДНАННЯ K-JACKET

З посиленням вимог до енергоефективності в Україні згідно будівельних стандартів зокрема, це СНиП 2.4.14-88 «Теплова ізоляція устаткування і трубопроводів» та ДБН Ст. 2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція, кондиціювання», а також нормативів безпеки, багато років залишається актуальним питання теплоізоляції трубопроводів і обладнання в промислових об'єктах. Якщо прямі ділянки трубопроводу ізолюють рулонами або трубної ізоляцією з мінеральної вати або синтетичного каучуку, то ділянок, на яких розташована запірна арматура, потрібен особливий підхід.

Компанія L ' ISOLANTE K-FLEX, лідер по виробництву технічної теплоізоляції, розробила новий продукт для промислових об'єктів – швидкознімні теплоізоляційні чохли. Теплоізоляційні чохли K-FLEX JACKET дозволяють проводити періодичний огляд, технічне обслуговування, ремонт або заміну будь трубної арматури, фасонних елементів, технологічного та іншого обладнання.

Основні сфери застосування: об'єкти енергетичної, хімічної, харчової, нафтопереробної галузі, а також у транспортуванні нафти і газу, суднобудуванні та інших галузях.

ПЕРЕВАГИ ШВИДКОЗНІМНИХ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ ЧОХЛІВ K-JACKET

 • Знижують теплові втрати, підвищуючи показник енергоефективності
 • Підтримують температурний режим обладнання
 • Захищають арматуру та обладнання від термічних ударів і негативного зовнішнього впливу, у тому числі погодних факторів
 • Забезпечують спрощений доступ до будь-якого елементу арматури та обладнання
 • Нівелюють вібраційні коливання і знижує рівень промислового шуму
 • Забезпечують безпеку для обслуговуючого персоналу


Технічні тканини для виготовлення покривного шару

 • K-FLEX SIL CLAD - склотканина з силіконовим просоченням
 • Кремнеземні тканини з силіконовим просоченням
 • Склотканина з ПВХ просоченням

 

Наповнювачі для виготовлення основного теплоізоляційного шару

 • Спінений каучук K-FLEX ST
 • Спінений каучук K-FLEX PLUS ENERGO
 • Базальтова вата
 • Ізоляція кремнеземного волокна

 

Кріпильна фурнітура

 • Пара-арамідні нитки з металевим сердечником
 • Мультифіламентні ремені
 • Контактні стрічки преміум класу
 • Пружинні пряжки

 

Варіанти виконання термочехлов K-FLEX JACKET

 • Чохли для використання в приміщенні
 • Чохли для використання на відкритому повітрі
 • Чохли з гріючою кабелем
 • Чохли для використання при температурах до 900 °С
 • Чохли в виконаннях: Г1 / НГ

Властивості та особливості теплоізолюючих чохлів

Залежно від місцезнаходження трубопроводів і мети застосування чохли виконуються в різних варіантах. Так, є вироби для використання в приміщенні або на відкритому повітрі, для високих температур (до 900°С), низької горючості (Г1) або негорючі (НГ). Є також особливі виконання, які включають облаштування гріючого кабелю.

Враховуючи велику кількість можливих нюансів, на перший план виходить можливість виготовлення за індивідуальними замовленнями. При цьому роботи здійснюються в декілька етапів, починаючи з розробки і затвердження ескізного макету виробу, розрахунку техніко-економічних показників.

Важливими є попередні фактичні заміри обладнання і елементів кріплення, що враховується при проектуванні чохлів. Вони можуть суттєво відрізнятись від тих, що є в проекті. Крім того, така робота забезпечить у подальшому щільне прилягання ізоляції і герметичність (захист від попадання вологи) конструкції. Потім розробляються лекала та креслення. І тільки після цього безпосередньо виробляються чохли і поставляються на об'єкт.

Подібні комплексні послуги пропонує на українському ринку ряд компаній. За такої технології виробляються, зокрема, чохли K-JACKET компанії K-FLEX (Італія). Вони являють собою швидкознімні багатофункціональні вироби, виготовлені з теплоізоляційних матеріалів, технічних покривних тканин і кріпильної фурнітури для доступу до обладнання, яке потребує регулярного огляду та сервісного обслуговування.

Зокрема, в якості зовнішнього покриття застосовується, в залежності від особливостей експлуатації виробів, склотканина з силіконовим просоченням, кремнеземні тканини з силіконовим просоченням або склотканина з вмістом ПВХ.

Ці тканини захищають основний внутрішній шар ізоляції від намокання, а, крім того, не дають можливості утворення пилу.

Всі вони характеризуються різними параметрами. Так, максимальною температурою експлуатації має кремнеземні тканина , витримує температури до 1000°С (табл. 1).

Таблиця 1. Характеристики тканин для зовнішнього покриття чохлів

В якості наповнювачів для виготовлення основного теплоізоляційного шару застосовують спінений каучук, базальтову вату або кремнеземистое волокно (рис. 2). Всі ці матеріали характеризуються низьким коефіцієнтом теплопровідності – не вище 0,041 Вт/(м•°С) (табл. 2).

Рис. 2. Основні матеріали для наповнення чохлів: а) спінений каучук, б) базальтова вата в) кремнеземистое волокно

Таблиця 2. Характеристики теплоізоляційних матеріалів для наповнення чохлів

Теплоізоляційні матеріали характеризуються різними термінами експлуатації і можуть досягати декількох десятків років. Однак це не завжди означає, що після закінчення цього періоду чохли треба повністю міняти. Приміром, у виробах K-JACKET реалізована запатентована технологія огляду і заміни теплоізоляційного наповнювача в разі його зносу. Це робить чохли ремонтопригодными і, в підсумку, дає економію коштів.

Типи кріплень теплоізоляційного чохла

Як кріпильної фурнітури для фіксації чохлів в ряді випадків застосовуються сучасні інноваційні матеріали: мультифіламентні ремені на основі поліпропілену, контактні стрічки з поліаміду і пружинні пряжки. Кріпильна фурнітура для з'єднання елементів чохла забезпечує можливість знімати і одягати виріб на ізолюючий об'єкт.

Эти материалы характеризуются устойчивостью к механическим воздействиям. Например, промышленные стальные замки, которые применяются в изделиях K-JACKET, могут выдерживать нагрузку на разрыв до 1100 кг. Если говорить о термической стойкости, то, например, нити с металлическим сердечником рассчитаны на температуры до 1000°С. Материалы также характеризуются низкой горючестью, что дает возможность их использования на различных объектах.

Крім того, для кріплення можуть застосовуватися зносостійкі металеві троси в полімерній оболонці (для великогабаритних деталей), монтажні гачки (для складних конструкцій), спаяні півкільця з міцної сталі (для середніх та малих виробів).

Від типу фурнітури багато в чому залежить термін експлуатації чохлів. Велика довговічність забезпечується при виборі високотехнологічної промислової системи кріплень. Стандартні конструкції – дешевше спочатку, але не забезпечують високого рівня герметичності, що скорочує термін служби наповнювача. В цілому, чохли на основі полімерних матеріалів розраховані на експлуатацію протягом 10 років (рис. 3).

Рис. 3. Варіанти кріплення чохлів

    

  

Термін окупності чохла

Срок окупаемости термочехла примененного на задвижке DN=89 мм, расположенной внутри помещения и через которую проходит теплоноситель со средней температурой +70°С составляет около 1,5 лет. Толщина изоляции при этом подобрана с целью уменьшения тепловых потерь и обеспечения безопасной температуры на поверхности. Толщина изоляции вспененного каучука составляет 32 мм. Эффективность наполнителя обеспечивает высокие изоляционные свойства при умеренных габаритах, что обеспечивает простоту работы с теплоизоляционным чехлом при обслуживании арматуры.

 

Отримати більше інформації та замовити теплоізоляційні чохли K-FLEX JACKET можна за телефоном/viber : +380672396282

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner