Кошик
1106 відгуків
+380 (66) 980-87-30

ЗАТІНЮЮЧІ СІТКИ - ПОМІЧНИК В ДРУЖБІ З СОНЦЕМ ДЛЯ ДОМУ ТА ВІДПОЧИНКУ

ЗАТІНЮЮЧІ СІТКИ - ПОМІЧНИК В ДРУЖБІ З СОНЦЕМ ДЛЯ ДОМУ ТА ВІДПОЧИНКУ

ЗАТІНЮЮЧІ СІТКИ - ПОМІЧНИК В ДРУЖБІ З СОНЦЕМ ДЛЯ ДОМУ ТА ВІДПОЧИНКУ

Спекотне літо люблять лише туристи. Господарям же - навпаки, виснажливе сонце завдає клопотів. Як зберегти рослини від вигорання? Як захистити худобу від спеки? Як зробити на подві'ї затінок, аби відпочивати родиною з комфортом? Відповідь, як не дивно, знайшов Ізраїль - країна із засушливим кліматом.

Одна з ізраїльських технологій, які оцінили українські господарі - затіняючі сітки Aluminet. Зовні - це проста сітка. Однак вона виготовлена із спеціальних волокон із додаванням алюмінієвих ниток. Це дозволяє матеріалу відбивати від 20% до 80% сонячної радіації, регулювати температурний режим, забезпечуваті різницю між відкритою територією та накритою до 3С - 15С, а також робити затінок до 85%.

Іншими словами, така сітка - це напрочуд легкий спосіб створити комфортний мікроклімат на своєму подвір'я ї - для себе і сім'ї, худоби та рослин. Затіняючі сітки ще називають термовідбивними екранами. Хоча вони були винайдені як сількогосподарська технологія, що дозволяє вирощувати врожай за умов посушливого клімату, согодні їх широко використовують усюди, де необхідний захист від сонця. Затіняючими сітками користуються власники приватних будинків. Сіткою накривають альтанки, басейни, грядки, теплиці, курники, подвір'я. Нерідко сітками накривають вікна, які виходять на сонячний бік - це дозволяє зберігати у кімнаті прохолоду.

Сільськогосподарські сітки Aluminet застосовуються на відкритому і закритому ґрунті для захисту рослин від сонця, дощів, граду, сильних вітрів, птахів і для захисту від підвищеної сонячної активності, покращують освітлення в оранжереях за рахунок розсіювання сонячного світла, стабілізують температуру в теплицях, знижуючи її в денний час і утримуючи теплі повітря в нічні години, і так само в разі короткочасних похолодань або заморозків .

Термоекрани Aluminet дозволяють створити в теплиці ефект термоса, що дозволяє заощадити електроенергію та інші матеріали на обігрів. Спеціально розроблені і досліджені в науково-дослідних інститутах Ізраїлю і Голландії кольорові сітки, дозволяють коригувати спектр світла і цим змінювати терміни вирощування рослин на 2-3 тижню, і так само збільшувати зростання і більш швидке цвітіння різних культур.


ЗАХИСТ РОСЛИН ВІД СОНЦЯ.

У багатьох городників і власників теплиць з настанням весни з'єднання являється головне питання: Як захистити рослини від надлишку сонячного світла?

Найкраще для цього підходить затіняюча сітка, вона призначається не тільки для захисту тепличних культур, а й для рослин, висаджених у відкритий грунт.

Виготовляють сітку з плоских синтетичних ниток з різним розміром вічок. Чим більше вічко, тім більше сонячного світла воно пропускає. Здатність сітки пропускати тільки частину сонячного світла називають - відсотком затінення.

Матеріал, з якого виготовляють нитки для сітки - стійкий до ультрафіолетового випромінювання і впливів зовнішнього середовища. Принцип роботи сітки - це відображення однієї частини сонячного світла і розсіювання іншій частині сонячних променів, що дає можливість створити сприятливий мікроклімат для росту і розвитку рослин. Також, завдяки сітці для затінення, зменшується випаровування вологи, а значить - зменшується частота поливів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner