
Опора для рослин кільцева 1/3 кола, 130см, Ø40см, TYRP340130
- Готово к отправке
- Код: TYRP340130
232,29 ₴
218,35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опора для рослин кільцева 1/3 кола, 130см, Ø40см, TYRP340130
Секторна опора третина кола. При використанні трьох елементів можливо створити кільцеву опору. Трьох сегментний варіант дозволяє змінювати діаметр кола в процесі росту, оптимально підходить для рослин, що вже сформували свою крону, бо може бути зручно та швидко прилаштований навколо рослини.Садова опора використовується для підтримки рослин, що ростуть як у відкритому ґрунті, так і у горщиках. Дозволяє сформувати міцну крону кущів, штамбових сортів троянд, скомпонувати кущисті рослини, підтримали квіти з важкими бутонами, захистити квіти від ламання.
Параметри:
- діаметр: 40 см (1/3 кола)
- висота: 13 см
- діаметр дроту: 6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Опора для растений |
| Материал | Сталь |
| Место эксплуатации | Сад, Улица/участок, Дача |
| Вариант установки подставки | пол |
| Ширина подставки | 400 мм |
| Высота подставки | 1300 мм |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 400 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 40см |
| Упаковка | 1 |
| Фасування | 1 , 3 , 36 |
Информация для заказа
- Цена: 218,35 ₴



