Трубка PVC BLACK для мікрополиву 3,5 x 6mm, бухта 200м, DSWIG035x6
- Нет в наличии
- Код: DSWIG035x6
14,24 ₴/пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Трубка PVC BLACK для мікрополиву 3,5 x 6mm, DSWIG035x6
Гнучка ПВХ трубка застосовується для подачі води до зрошувачів, емітерів та крапельниць у системах наземного мікрополиву, особливо широко застосовується у теплицях.Трубка стійка до руйнівної дії ультрафіолету і характеризується високою зносостійкістю.
Характеристики:
- Матеріал: ПВХ
- Внутрішній діаметр: 3,5 мм
- Зовнішній діаметр: 6 мм
- Товщина стінки: 1,5 мм
- Довжина у бухті: 200 м
Ціна вказана за пог.м
Відвантаження тільки бухтами по 200м
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Материал шланга | ПВХ |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Длина | 200 м |
| Толщина стенки | 1.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Вид товара | Трубка для капельного поливу |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ПВХ |
| Довжина у бухті | 200 м |
| Фасування | 200 |
| Внутрений диаметр. | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14,24 ₴/пог.м



