Трубка капельная Ø 16мм / 1мм / 33см / 2 л/год, WATER FLOW PRO, 100 м, DSWWFP161033-200-100
- В наличии
- Код: DSWWFP161033-200-100
26,26 ₴/пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трубка крапельна Ø 16мм / 1мм / 33см / 2 л/год, WATER FLOW PRO, 100 м, DSWWFP161033-200-100
Крапельна трубка з компенсацією тиску «WATER FLOW PRO»- довжина: 100м
- діаметр: 16 мм
- відстань між крапельницями 33см
- пропускна здатність/випромінювач 2,0 л/год незалежно від тиску
- товщина стінки 1,0 мм
- робочий тиск: 0,5 - 3,5 бар
- мінімальна фільтрація: сітка 120
- Лінія включає циліндричну крапельницю з компенсацією робочого тиску, що забезпечує рівномірний полив за різних умов.
- Випромінювачі (розташовані на відстані 33 см один від одного) підтримують постійний вихід води і регулюють потік води при різному вхідному тиску.
- Стійкість до засмічення забезпечується двома отворами на виході (в екстремальних випадках, коли один отвір заблокований, інший працює нормально).
- Відмінний термін служби шланга завдяки використанню матеріалів, стійких до ультрафіолетового випромінювання та хімічних речовин.
- Забезпечує ефективне зрошення великих площ, що призводить до збільшення врожайності.
- Зменшує витрати на полив сільськогосподарських культур.
- плодових культур: винограду, ківі, яблука, апельсина тощо;
- квіткових культур: троянди, тюльпани, гвоздики, лілії тощо;
- садів, дерев тощо.
EAN: 5907544457671
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 16 мм |
| Длина | 100 м |
| Толщина стенки | 1 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Капельная трубка |
| Минимальное рабочее давление | 0.5 Бар |
| Максимальное рабочее давление | 3.5 Бар |
| Длина бухты | 100 м |
| Фильтрация, Меш (Mesh) | 120 |
| Расстояние между водовыпусками/эмиттерами | 33 см |
| Вид товара | Трубка для капельного поливу |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ПВХ |
| Відстань між крапельницями | 33 см |
| Довжина у бухті | 100 м |
| Продуктивність л/год | 2 л/ч |
| Фасування | 100 |
| Внутрений диаметр. | 16 мм |
| Форма поставки материала | Бухта |
Информация для заказа
- Цена: 26,26 ₴/пог.м



