Safety Tape - 50мм х 33м, біло-червона - самоклеюча стрічка безпеки НРХ для розмітки
- В наявності
- Код: RW5033
420,16 ₴
394,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (66) 980-87-30
0673207362повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка призначена для розмітки на підприємствах та складах, у спортзалах, на спортивних та ігрових майданчиках, парковках (розмітка місць), для габаритів воріт, стелажів, рухомих частин та т. п.
- Відмінна видимість.
- Зносостійка.
- Витримує температури від -40°С до 80°С.
- Приклеювати при температурі вище 15°С
- Стійка до вологи та миючих засобів.
- Для гладких та проґрунтованих поверхонь.
- Стійка до УФ випромінювання та погодних умов.
- Для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Біло-червоний |
| Тип клею | каучуковий |
| Продукт | Safety Tape |
| Довжина (m) | 33 м |
| Якість | промислова |
| Матеріали | метал|дерево|пластик|скло|бетон |
| Початкова адгезія | середня |
| Носій | ПВХ |
| Підкладка (лайнер) | Немає |
| Поверхні | гладкі |
| Межа міцності на розрив | 82 Н/25мм |
| Сила на зсув | 3.3 |
| Сила адгезії | 3 Н/25мм |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| УФ стійкість | висока |
| Хімічна стійкість | висока |
| Вологостійкість | висока |
| Max температура експлуатації | 80 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Промисловість|Складські приміщення|Універсальна|Громадські установи |
| Тип завдання | Підвищення видимості об'єктів |
| Термін зберігання | 12 міс. |
| Товщина (мм) | 0.19 мм |
| Ширина (mm) | 50 мм |
| Клейкі боку стрічки | одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,95 ₴



