Корзина
72 отзыва
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380669808730
Александр
 • Ожидается

Затіняюча сітка Agreen 45% (1,5х100) / рулон 150м2

1 194,22 грн./рулон

+38067239-62-82
 • +380669808730
  Александр
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Затіняюча сітка Agreen 45% (1,5х100) / рулон 150м2
ОжидаетсяЗатіняюча сітка Agreen 45% (1,5х100) / рулон 150м2
1 194,22 грн./рулон
+38067239-62-82
 • +380669808730
  Александр
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Як джерело енергії для фотосинтезу сонячне світло є найважливішою умовою зростання і розвитку рослин. Більш того, при недостатній освітленості швидкість фотосинтезу, а отже активність зростання знаходиться в дуже тісній залежності від інтенсивності світла: чим більше світла, тим вище урожай.

Однак надмірна світло не тільки не корисний рослинам, але навіть шкідливий. З одного боку, по досягненню певного рівня освітленості відбувається насичення фотосинтезу: подальше підвищення інтенсивності світла вже не активізує накопичення хімічної енергії. Рівень светонасищенія нижче для тіньолюбних рослин і вище для світлолюбних, але і для тих, і для інших в сонячний день цей рівень перевищується багаторазово.

З іншого боку, на фотосинтез використовується лише дуже незначна частина енергії сонячного світла. Інша частина йде на нагрів грунту і поверхні рослин, а від них - повітря. З підвищенням температури збільшується витрата енергії на транспірацію і дихання рослин. При екстремально високих температурах рослинами витрачається більше енергії, ніж утворюється в результаті фотосинтезу. Як наслідок зростання рослин гальмується, що призводить до недобору врожаю. Якість врожаю для багатьох рослин, особливо декоративних, також істотно погіршується.

Ситуація ускладнюється, якщо коріння рослини не знаходять достатньо вологи для нормальної транспірації. Водний дефіцит дає старт цілій низці негативних фізіолого-біохімічних змін в рослині, виснажує рослину, перетворює його в легку мішень для хвороб і шкідників.

Виходячи з вище сказаного, найважливішим фактором підвищення кількості та якості врожаю є зменшення інтенсивності сонячного світла, що надходить до рослин у весняно-літній період. Для рослин відкритого грунту оптимальне рішення - використання затінюють сіток.

З одного боку, затінюють сітки затримують надмірну сонячну радіацію, з іншого боку, заломлюють і більш рівномірно розподіляють пропускається сонячне світло.
Ступінь затінення сітки визначається матеріалом, з якого вона виготовлена, розмірами нитки і малюнком сітки, тобто характером переплетення ниток.
Фіксується сітка за допомогою металевих, пластикових або дерев'яних каркасів, промислового виготовлення або саморобних.

З тим же успіхом зазначені сітки затінюють рослини закритого грунту. При цьому слід зазначити, що для теплиць, як скляних, так і плівкових, асортимент можливих засобів для зменшення інтенсивності сонячного світла значно ширше. Більш високий рівень регулювання мікроклімату в теплиці висуває підвищені вимоги і до затінення. У загальному випадку, воно повинно бути диференційованим, тобто забезпечувати високу світлопропускання в похмуру погоду і затримувати надлишкову радіацію в сонячну.
Ідеальний інструмент для цього - система зашторювання. Затеняющий екран закривається при високій освітленості і відкривається при низькій. Як затеняющего матеріалу використовується сітка або спеціальна тканина.

 • Ступінь затінення: 45%
 • Розмір (ШхД): 1,5х100 м.
 • Площа: 150 кв.м.
 • Щільність: 35 г / м2
 • Колір: темно-зелений.

 

Основные
Производитель  Agreen
Тип сеткиФасадная
МатериалТкань
Цвет Зеленый
Плотность35 г/м2
Ширина1.5 м
СостояниеНовое
 • Цена: 1 194,22 грн./рулон